/
21.10.2014Допомога українським військовим від «Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної медичної допомоги»

 ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги» постійно налагоджує та підтримує зв’язки з вітчизняними і міжнародними громадськими та благодійними організаціями.

Однією з найактивніших благодійних організацій, з якою ВГО ВРР співпрацює є - Світова Федерація Українських Лікарських Товариств - СФУЛТ (WORLD FEDERATION OF UKRAINIAN MEDICAL ASSOCIATIONS).

Особливо хотілося б виділити особистий вклад віце-президента СФУЛТ - пані Роксолани Горбової (Roxolana Horbowyj) в розвиток партнерських відносин між нашими організаціями. Завдяки самовідданій роботі пані Роксолани було реалізовано та продовжують реалізовуватись найскладніші, але досить важливі благодійні проекти.

Зокрема, як результат плідної співпраці зі СФУЛТ в рамках міжнародної благодійної програми «MedWish International» ми постійно отримуємо необхідні речі для забезпечення лікарень, мобільних госпіталів та польових госпіталів. За час співпраці (приблизно 6 місяців) вже було отримано близько трьох тон речей.

При розподілі отриманої гуманітарної допомоги, ми тісно взаємодіємо з госпіталями та волонтерськими групами. Основним принципом розподілу речей – є швидке забезпечення, в залежності від потреби.

Протягом останнього часу, серед найбільш потребуючих допомоги структур та організацій було розподілено близько 2000 хірургічних інструментів, 30 пульсоксиметрів «Massima-M», близько 3000 кровоспинних джгутів «SWAT-T».

Нижче приведені тільки декілька напрямків розподілу отриманих речей по програмі «MedWish International»:

  • Волонтерам організації «Територія життя» (http://life-t.com.ua/ - допомагають військовослужбовцям Національної Гвардії в зоні АТО) передали 3 пульсоксиметри для мобільних швидких, та інші медичні товари та устаткування.

 

  • Інструктори ВГО ВРР передали частково бійцям в лікарню, іншу частину – через волонтерів – на передову зони АТО перев’язувальні матеріали, засоби гігієни, гемостатики, ортопедичні вироби, обладнання для фільтрування і очищення води та інші різні медичні засоби.

 

  • Для батальйону «Київська Русь», який знаходиться на найвіддаленіших блокпостах передової в зоні АТО, передали 1 пульсоксиметр, 100 кровозупинних джгутів «SWAT-T», фільтри для води, близько ста спальних мішків, різні продуктові харчові набори, термоодяг.

 

  • 1 пульсоксиметр було передано у відділення політравми лікарні швидкої медичної допомоги.

 

  • Для потреб батальйону «Айдар» передали спальні мішки, 200 кровозупинних джгутів, термоодяг.ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031