/
Голова Координаційної Ради ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та екстреної медичної допомоги» отримав сертифікат по ТССС
13.10.2014Голова Координаційної Ради ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та екстреної медичної допомоги» отримав сертифікат по ТССС

Голова координаційної ради ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації Та Екстреної Медичної Допомоги» - Денис Сурков, пройшов курс «Tactical Combat Casualty Care» (TCCC). Курс був організований у Мюнхені Національною Асоціацією Технічного персоналу Невідкладної Допомоги (National Association of Emergency Medical Technicians) у тісній співпраці із Комітетом Травми Американської Колегії хірургів (Committee on Trauma of the American College of Surgeons).

Сам курс розроблено на базі знань та досвіду, отриманих в ході багаточисельних бойових подій та ліквідації насідків стихійних лих і катастроф, в яких брали участь США та країни Європи.

Сьогодні, TCCC швидко стає стандартом надання допомоги в тактичному керуванні людськими втратами в бойових умовах, за нещасних випадків та екстрених ситуацій у всьому світі. Тому досить важливо, щоб основи вищезазначених стандартів якомога швидше були адаптовані до вітчизняних реалій та залученні до підготовки спеціалізованих та непрофільних фахівців.

08 жовтня 2014 року Денис Сурков після проходження курсу (Provider Course) та складання випускних іспитів, отримав сертифікат про успішне закінчення курсу. Денис Миколайович – один з перших наших співвітчизників, хто успішно завершив даний курс. Онови і стандарти ТССС та інших тактичних програм по наданню допомоги в особливих умовах, які відповідають законодавству України було втілено в авторському курсі Дениса.

Усі отриманні знання та уміння Денис постійно передає своїм учням на тренуваннях. Авторські курси Дениса Суркова включають найкращі світові надбання, адаптовані для навчання як військовослужбовців, так і цивільних, як спеціалістів медичного профілю, так і людей далеких від медицини.

Основною ідеєю курсу є - надання кваліфікованої допомоги якомога швидше та за будь-яких умов. Це можливо за умови широкого впровадження  необхідних знань серед населення та формуванням соціальної свідомості та громадської відповідальності у громадян. В кінцевому результаті отримані знання допоможуть  врятувати життя ближнього, а можливо і Ваше власне.ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031