/
Курс "Перша домедична допомога дітям"
26.02.2016Курс "Перша домедична допомога дітям"

Запрошуємо на цей курс, який відбудеться 13 березня 2016 року в м.Києві.

Значення першої домедичної допомоги дитині важко переоцінити. Своєчасне надання та правильне проведення домедичної допомоги не тільки рятує життя дитині, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень, зменшує втрату працездатності адже тіло дитини постійно росте і розвивається.

При наданні дітям першої невідкладної допомоги є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми.

Цей курс є унікальним і не має аналогів в Україні, адже саме для курсу домедичної допомоги дітям ми надаємо найкращих, найбільш кваліфікованих інструкторів, з українськими та міжнародними сертифікатами і великим практичним досвідом роботи в екстреній медицині. Курс ведуть інструктори - діючі лікарі «швидкої медичної допомоги» м. Києва.

В процесі курсу використовуються дуже рідкісні в Україні вікові манекени (новонароджений і дитина дошкільного-молодшого віку), реакція яких на маніпуляції відповідає реакції живої людини відповідного віку.

Під час курсу кожен слухач кілька разів буде практикуватися на наших манекенах для закріплення навичок аж до запам’ятовування маніпуляцій на рефлекторному рівні, що дозволить в екстреній ситуації не розгубитися і повторити завчену маніпуляцію на постраждалій дитині.

Зареєструватися на курс можна за посиланням: http://goo.gl/forms/BiyCz5mTQE

Заявки на участь в курсі та запити інформації щодо умов участі направляйте на пошту організаторів: oleksandr_v_koval@ukr.netПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930