/
Квартал «Знаю, вмію, врятую» від ВРР на Тижні безпеки дорожнього руху
23.05.2016Квартал «Знаю, вмію, врятую» від ВРР на Тижні безпеки дорожнього руху

22 травня 2016 р. на території Центрального парку культури та відпочинку («Маріїнський парк», біля сцени «Мушля») в рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся соціально - культурний захід «День сім’ї: в родинному колі».

Організаторами заходу виступили: Департамент превентивної діяльності Національної поліції України, Поліція охорони, Департамент реагування на надзвичайні ситуації апарату ДСНС України, ГО «MotoHelp», ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», служби у справах дітей та сім’ї м. Києва, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, СКІФ ЛТД – виробник світло відбиваючої продукції та інші громадські організації не байдужі до безпеки дорожнього руху.

В рамках заходу, Всеукраїнська рада реанімації організувала Квартал «Знаю, вмію, врятую». В нашому кварталі всі бажаючі змогли пройти майстер-класи з навчання навичкам домедичної допомоги. Майстер-класи проводили сертифіковані інструктори: Анна Бурдиляк, Божена Маковська, Іван Ніколенко.

Були проведенні заняття з серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі та фіксації переломів.

Дуже активно долучилися до майстер-класів інструктори ГО «Мотохелп». Вони провели заняття на теми: Алгоритм дій при ДТП та Особливості першої допомоги для мотоциклістів та велосипедистів. Дуже вдячні за їх роботу!

Особливістю заходу була велика кількість дітей. Їм дуже сподобалось працювати з манекенами. Для зовсім маленьких це була цікава гра, а старші діти брали участь в майстер-класах вже усвідомлюючи, яка це важлива справа – перша допомога. Інструктори із задоволенням відповідали на всі питання дітей.  ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930