/
Молодіжний осередок ВРР проводить черговий набір на тренінговий курс з основ домедичної допомоги в рамках проекту «Знай. Вмій. Врятуй».
14.09.2016Молодіжний осередок ВРР проводить черговий набір на тренінговий курс з основ домедичної допомоги в рамках проекту «Знай. Вмій. Врятуй».

Бажаєте дізнатися що таке серцево-легенева реанімація і як її правильно виконувати? Хочеш під час екстремальної ситуації не розгубитись, а правильно діяти? Ми допоможемо здобути Вам ці знання та навички!

Під час дводенного курсу ви зможете ознайомитись, як теоретично так і практично з базовими реанімаційними заходами. Ви також освоєте, що потрібно робити при травмах, опіках, удушенні та інших ситуаціях, котрі вимагають швидкого надання домедичної допомоги.

Курси проводяться сертифікованими інструкторами Всеукраїнської ради реанімації та Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, які протягом 2-х років навчили азів домедичної допомоги понад 500 громадян нашої країни і не тільки. Провели низку майстер-класів під час науково-практичних конференцій, спортивних змагань та інших масових заходів по всій Україні. Також наші інструктори надають домедичну допомогу під час спортивних змагань та музичних фестивалів, таких як: «Файне місто», «Бандерштат», «Республіка» та «Zaxidfest».

Представники молодіжного осередку організували студентську команду та брали участь у конкурсі бригад екстреної медичної допомоги "Галицькі медичні ралі 2016", де ввійшли в десятку кращих серед професійних команд, а також у VI Всеукраїнському чемпіонаті бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги «Слобожанські медичні ралі – 2016» з міжнародною участю, де очолили турнірну таблицю.

Після успішного завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат, який відповідає вимогам Постанови Кабінету Міністрів, яка зобов’язує людей, які, відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» повинні надавати домедичну допомогу. Сертифікат засвідчує про набуття особою теоретичних та практичних навичок з домедичної допомоги, які відповідають сучасним вимогам не тільки України, а й Європи.

Нові друзі та продуктивно проведений час гарантовано! 

Запрошуємо всіх бажаючих!

За детальною інформацією про дату та оплату курсів звертатись за телефоном:

Заступник голови Молодіжного осередку Всеукраїнської Ради Реанімації та старший інструктор Гудима Настя  +38 (096) 453 78 61

Молодіжний осередок : https://vk.com/i_can_save_lifeПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031