/
Навчально-тренувальні курси домедичної допомоги з особовим складом Національної Гвардії України у Львові
13.11.2014Навчально-тренувальні курси домедичної допомоги з особовим складом Національної Гвардії України у Львові

Працівники «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» регулярно проводять начально-тренувальні курси разом з військовослужбовцями різних силових структур. Цього разу були проведені одноденні заняття з особовим складом Національної Гвардії України. В основу курсу було покладено головні принципи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.


Для якісного і ефективного проведення тренувань «Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» були наданні усі необхідні макети та обладнання. Самі тренування проводились на плацу військової частини.

В ході курсу були відпрацьовані практичні навички з первинного огляду пораненого, транспортування поранених з поля бою, різні методики зупинки усіх видів кровотеч, проведення серцево-легеневої реанімації.

Актуальність проведення подібних тренувань зумовлена тим, що основні втратити під час ведення бойових дій є результатом ненадання, або надання домедичної допомоги пораненим в неналежному об’ємі. Відповідно, основною запорукою збереження життя особового складу та забезпечення його боєздатності – є володіння знаннями та навиками надання домедичної допомоги усіма членами підрозділу.

Керівництво Комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» акцентує увагу на готовності надання усієї можливої допомоги українським військовослужбовцям, тому що сьогодні – це наш обов’язок.

Джерело: http://vv.gov.ua/news.php?nid=6096&lang=uaПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031