/
Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України"
13.05.2015Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України"

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" за участю ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації (ресусцитаці) та екстреної медичної допомоги».

Жити по-європейськи означає не лише великі перспективи, але і опанування нових сучасних поглядів на актуальні проблеми суспільства. Однією з таких гострих проблем в Україні є смертність населення в результаті ДТП. Незнання методів надання першої медичної допомоги в екстрених ситуаціях не позбавляє нас від відповідальності за порятунок людського життя.

Проект технічної допомоги ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" за участю Всеукраїнської Ради Реанімації (ресусцитаці) та екстреної медичної допомоги звертає увагу всіх небайдужих на проблему безпеки на дорогах, причини виникнення аварій і навички з надання невідкладної медичної допомоги.

Програма включає декілька етапів:

  • роз'яснювальну кампанію;
  • уроки з безпеки дорожнього руху;
  • виставку, присвячену питанням безпеки транспортних засобів;
  • курси першої допомоги при ДТП, що проводяться досвідченими інструкторами Всеукраїнської Ради Реанімації.

Перший етап цього проекту проходить вже зараз, з 12 по 22 травня, в Чернігові. Він спрямований привернути увагу широкого загалу до проблеми безпеки на дорогах України.

Цей проект підтверджує, що ми цілеспрямовано взяли курс на Європу і рухаємось в цьому напрямку, підвищуючи свідомість щодо безпеки і дотримання правил дорожнього руху - той мінімум, який має бути притаманним по-справжньому європейському свідомому суспільству.ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930