/
Слобожанські медичні ралі - 2016
02.06.2016Слобожанські медичні ралі - 2016

У Харкові відбувся шостий 6 Всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги.

Участь у змаганнях взяла тридцять одна бригада швидкої допомоги з усіх регіонів України, а також бригада швидкої допомоги з Литви. Спонсором чемпіонату виступила торговельна марка «Березівська». 

У цьому році, крім звичних і досить складних конкурсів для бригад швидких, таких як надання допомоги постраждалим в тісному і темному приміщенні, прибуття на місце дорожньо-транспортної пригоди або виклик швидкої при сімейному конфлікті, в якому важко постраждала дитина, в програму турніру були включені наукова конференція на тему невідкладних станів хворих, різні майстер-класи компаній дистриб’юторів ліків та медичного обладнання. Особливу увагу докторів і фельдшерів швидкої допомоги привернув майстер-клас підрозділу особливого призначення «Сварог-2», який навчає діям бригад швидкої допомоги в умовах раптової терористичної атаки або артилерійського обстрілу, який був дійсно максимально наближений до реальності.

Ще однією особливістю проведення змагань бригад швидкої допомоги в цьому році став конкурс для водіїв, що пройшов на Харківському автодромі, за умовами якого водій повинен був пройти складний та звивистий маршрут, встановлений організаторами, за максимально короткий час.

Перше місце на чемпіонаті зайняла команда з Тернополя, відстав від лідера всього на пів бала команда Харків’ян посіла друге місце, а третя позиція — дісталася медикам з міста Суми, однак, оскільки попередні два чемпіонати вже проходили в Тернополі та Харкові наступний чемпіонат, за рішенням журі буде проведено в Сумах.

Конкурси та майстер-класи чемпіонату проходили на мальовничій території санаторію «Березівські мінеральні води» як вдень, так і в нічний час.ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930