/
Тактична медицина від Всеукраїнської ради реанімації на VІ Міжнародоному медичному форумі
24.04.2015Тактична медицина від Всеукраїнської ради реанімації на VІ Міжнародоному медичному форумі

З 15 по 17 квітня 2015 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул.Салютна, 2-б) відбувся VІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров'я нації».

Одним із центральних напрямів роботи Форуму була Тактична медицина. Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги як єдиний сертифікований Національний координатор  програми за стандартом ТССС (Tactical Combat Casualty Care) традиційно приймала участь в Форумі.

Проведення даного заходу було зумовлено необхідністю впровадження в Україні єдиних підходів до надання невідкладної медичної допомоги на території ведення бойових дій. На порядок денний були винесені дискусії щодо зупинення розповсюдження різних методик надання невідкладної медичної допомоги. Практичні заняття відповідали міжнародним стандартам, які базуються на досвіді отриманого у ході бойових дій та ліквідації наслідків стихійних лих і катастроф, в яких брали участь США та країни Європи. Даний захід носив, перш за все соціальний характер, адже лише на даній площадці бажаючі змогли безкоштовно навчитися надавати домедичну допомогу та допомогу на полі бою.

Експозицію нашої організації було сформовано зі стенду та зони «Тактична медицина», де відбувались лекції та майстер-класи з тактичної медицини для спеціалістів, волонтерів та всіх бажаючих.

Також, на вулиці біля виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», біло відтворено сценарій надання першої допомоги в зоні бойових дій за стандартом TCCC.ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930