/
20.10.2014Участь ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги» в прес-конференції «Поширення досвіду надання первинної меддопомоги в зоні АТО. Методична підготовка населення до захисту під час бойових дій»

15 жовтня в інформаційному агентстві «ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА» відбулась прес-конференція голови однієї з волонтерських організацій, що допомагає бійцям в АТО, Костянтина Клімашенка. Прес-конференція була присвячена темі "Поширення досвіду надання первинної меддопомоги в зоні АТО. Методична підготовка населення до захисту під час бойових дій".

Враховуючи великий досвід ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги» в навчанні населення і підготовці методичних матеріалів з невідкладної домедичної допомоги в мирних та бойових умовах, в якості спеціаліста з питань домедичної допомоги було запрошено представника ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги», досвідченого інструктора - Івана Кузьмінського.

Іван прокоментував велику популярність, якої набув останнім часом Методичний посібник «Домедична допомога в умовах бойових дій», що був розроблений та виданий за ініціативи і активного сприяння ВГО ВРР. Як зазначив Костянтин Клімашенко - до теперішнього часу, було випущено достатньо методичних посібників, щоб забезпечити усіх діючих учасників АТО, принаймі, по одному екземпляру.

Зокрема, було акцентовано увагу на великій важливості та користі викладеної в методичці інформації для надання необхідного об’єму домедичної допомоги на полі бою, в залежності від ситуації, в якій знаходиться постраждалий та людина, що надає допомогу.

При створенні брошури були використанні сучасні світові теоретичні та практичні надбання, які складають основу стандартів надання невідкладної допомоги в багатьох країнах світу, та неодноразово довели свою ефективність в численних військових операціях.

Компактні розміри брошури дозволяють завжди її мати при собі.

Методичка досить широко використовувалась при комплектації аптечок, які розроблялися для передачі в зону АТО.

Найважливішим моментом є те, що інформація для даної брошури формувалася у форматі, доступному навіть немедичному фахівцю. Це було досягнуто мінімізацією тексту та максимальним викладенням усіх прийомів надання невідкладної допомоги у графічному вигляді.

Незважаючи на досить мініатюрні розміри посібника, викладеної в ньому інформації - достатньо для збереження життя особового складу та забезпечення боєздатності підрозділу в бойових умовах.

Джерело: http://interfax.com.ua/news/press-conference/228774.htmlПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031