/
Участь «Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної медичної допомоги» у Всеураїнському семінарі «Надання першої долікарської допомоги»
03.10.2014Участь «Всеукраїнської Ради Реанімації та Екстреної медичної допомоги» у Всеураїнському семінарі «Надання першої долікарської допомоги»


01 жовтня 2014 року представники ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги» взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Надання першої долікарської допомоги». Семінар був проведений Держгірпромнаглядом України з метою оволодіння працівниками служби знаннями та прийомами надання невідкладної медичної та домедичної допомоги постраждалим в екстрених ситуаціях. Дана подія проводилася за ініціативи та підтримки Держгірпромнагляду України, журналу «Охорона праці», ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України», ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги».

 

Захід складався з теоретичної (лекційної) та практичної частини. В ході теоретичної частини учасники семінару мали змогу прослухати курс лекцій запрошених гостей. Передовими надбаннями та власним досвідом поділилися провідні фахівці галузі. Серед доповідачів був Голова Правління ВГО «Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної медичної допомоги», доктор медичних наук Крилюк Віталій Омелянович.Практична частина семінару-практикуму проводилась висококваліфікованими інструкторами, які акредитовані як вітчизняними так і європейськими профільних організаціями, а також мають величезний досвід тренування медичних працівників та осіб немедичного профілю, зокрема військовослужбовців із зони АТО. Протягом трьох годин слухачі семінару мали змогу вивчити та відпрацювати прийоми невідкладної медичної та домедичної допомоги з використанням сучасних інструментів та обладнання. Учасники семінару високо оцінили організацію та наповнення заходу, зокрема, роботу фахівців, які його проводили. Передусім, працівники служби відмітили доцільність та користь отриманих знань, особливо, враховуючи реалії сьогодення.

Подібні семінари-практикуми проводяться по всій Україні. Актуальність даних заходів зумовлена існуючою ситуацією в країні та у світі в цілому: вимушені тимчасові військові дії в частині країни, високомеханізоване оточення в роботі та побуті, що можуть призвести до непередбачуваних екстрених ситуацій. Це передбачає, що кваліфікована допомога може стати вкрай необхідною будь-де та будь-коли. Абсолютна більшість громадян бояться надавати допомогу в аварійних ситуаціях, основною причиною чого є не володіння специфічними знаннями та прийомами.

Відповідно, до гостро зростаючої потреби в підвищенні соціальної свідомості та розвитку відчуття громадської відповідальності, а також поширення знань з основ надання невідкладної медичної та домедичної допомоги серед широких кіл населення, особливо в регіонах, де це найбільш необхідно, ВГО «ВРР» постійно ініціює проведення інформаційно-навчальних заходів, а також активно приймає участь у заходах організацій-партнерів.

 

Джерело: http://dnop.gov.ua/index.php/uk/pres-sluzhba/vsi-novini/10708-derzhgirpromnaglyad-proviv-vseukrajinskij-seminar-nadannya-pershoji-dolikarskoji-dopomogi

Відеосюжет: http://dnop.gov.ua/index.php/uk/pres-sluzhba/videogalereyahttps://www.youtube.com/watch?v=WIXB14PigssПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031