/
Україна посіла ІІІ місце на перших міжнародних змаганнях з ТССС!
19.09.2015Україна посіла ІІІ місце на перших міжнародних змаганнях з ТССС!

Команда інструкторів Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги (ВРР) взяла участь в І міжнародних змаганнях по наданню допомоги в умовах ведення бойових дій Tactical Combat Casualty Care (TCCC). Захід проходив 16-18 вересня в м. Лагроньо, Іспанія. Збірна команда України у складі Дениса Суркова, Володимира Звеняцького, Олександра Мілюкова та  Іллі Власюка посіла ІІІ місце за підсумком 3-х днів. Інструктори ВРР продемонстрували свої знання і уміння в наданні допомоги care under fire, tactical field care, tacevac. Змагання проводилися з використанням транспорту, манекенів, піротехніки, симуляції зброї - в умовах, максимально наближених до бойових дій.


Перше місце зайняла збірна парамедиків різних підрозділів армії Швеції. Друге - команда військових парамедиків штату Техас, США. Всього в змаганнях взяли участь 16 команд: шість з Іспанії, три із США, по одній з України, Швеції, Голландії, Франції, Йорданії, Португалії і Марокко.

Організував захід Комітет TCCC за сприяння Національної гвардії (Guardia Civil) Іспанії, Центру спеціальної підготовки, COMER. Під час змагань для учасників були організовані профільні семінари і лекції, на яких вони змогли обмінятися досвідом і підвищити рівень своєї кваліфікації.

Капітан української команди, інструктор ВРР Денис Сурков каже: «TCCC офіційно існує в Україні всього півроку. Ми тут для того, щоб порівняти дорогу, якою ми йдемо, з іншими країнами, де це розвивається вже давно і вийшло на дуже серйозний рівень. Ми хочемо, щоб цей стандарт, який прийнятий в усьому світі, був адаптований у ЗСУ і інших силових структурах. І тепер ми точно знаємо, що це необхідно. Ми були на виступі іспанського офіцера, пораненого в Афганістані. Він вижив завдяки тому, що знав і застосував рекомендації TCCC. Ми вважаємо своїм обов'язком дати можливість вижити нашим хлопцям».

Tactical Combat Casualty Care - стандарт, розроблений в США і прийнятий на озброєння арміями багатьох країн світу. Його протокол розроблений міжнародним комітетом, що складається з військових і медиків з багатим досвідом. Рекомендації TCCC ґрунтуються на аналізі і статистиці втрат, надання допомоги і організації медицини під час різних військових кампаній останніх 30ти років.

Всеукраїнська рада реанімації - громадська організація, метою якої є впровадження ефективних методів надання допомоги при катастрофах, масових травмах, на виробництві. ВРР є офіційним представником NAEMT ТССС в Україні і проводить ліцензійні курси для українських військових. Команда інструкторів ВРР бере участь в навчанні підрозділів ЗСУ і МВС, працює в добровольчих медичних підрозділах в зоні АТО.

Всеукраїнська рада реанімації збирає під своїм началом і забезпечує профільне навчання різноплановим фахівцям. Так, інструкторами ВРР стали:

Денис Сурков - к.м.н., Головний позаштатний дитячий анестезіолог Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації, Позаштатний радник глави Дніпропетровської облдержадміністрації з питань медичної допомоги учасникам АТО, Завідувач відділенням анестезіології  та інтенсивної терапії для новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні м. Дніпропетровська. Голова Координаційної ради Всеукраїнської Ради реанімації та екстреної медичної допомоги, Медичний курс-директор ТССС в Україні.

Ілля Власюк - інженер медичного устаткування компанії "Азаріс", волонтер-парамедик в зоні АТО. Інструктор Всеукраїнської Ради реанімації та екстреної медичної допомоги.

Олександр Мілюков - засновник Стрілецької Академії, інструктор зі стрілецької та тактичної підготовки, наданню першої допомоги у бою. Проводить тренінги з підрозділами ЗСУ, СБУ, МВС і різними групами особистої охорони. Займається питаннями забезпечення особистої безпеки і наданню першої допомоги в критичних ситуаціях. Інструктор Всеукраїнської Ради реанімації та екстреної медичної допомоги.

Володимир Звеняцький - інструктор центру підготовки "Патріот". Інструктор Всеукраїнської Ради реанімації та екстреної медичної допомоги.ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930