/
Завершився черговий курс ТССС, який пройшов 18-20 грудня в Києві в Пущі-Водиці
21.12.2015Завершився черговий курс ТССС, який пройшов 18-20 грудня в Києві в Пущі-Водиці

Цей курс ТССС відрізнявся від інших. Курс, повністю відповідав протоколу ТССС 150603 зі змінами та доповненнями  від 3 червня 2015 року. Всі матеріали курсу були викладені українською мовою. Були поставлені високі вимоги як до теоретичних знань, так і до практичних навичок, був жорсткий відбір, і далеко не всі змогли здати іспити. 

Перед проведенням цього курсу Всеукраїнська рада реанімації отримала офіційний дозвіл від комітету ТССС на використання їх знаку. Надання цього дозволу – це свідчення високого професіоналізму інструкторів ВРР, якості викладання курсу ТССС та видатних досягнень команди ВРР на Перших міжнародних змаганнях з ТССС. 

Так вийшло, що тактична медицина прийшла в Україну фактично з війною. Почали з'являтися окремі інструктори та групи інструкторів, які навчали цій важливій науці. І хоча було, та й є зараз, дуже багато суперечок з приводу стандартів навчання з тактичної медицини, але все ж таки майже всі навчають за стандартами TCСС – надання допомоги пораненим в умовах бойових дій. Ці стандарти запроваджені комітетом ТССС в країнах НАТО, випробувані часом та дійсно зберігають життя. Оволодіння цими стандартами є дуже важливим і кожному бійцю, в тій чи іншій мірі, потрібно опанувати цю науку.

Всеукраїнська рада реанімації активно навчає представників громадських організацій та рухів України. І цей наш курс не був винятком. Під час цього курсу пройшли навчання члени Громадської організації «Безпека киян». Раніше наші курси ТССС пройшли члени таких організацій як: Центр «Патріот», проект «Медсанбат», БО «Фонд оборони країни», ГО «Медичний корпус», проект «Taktika Ukraine», Молодіжний націоналістичний конгрес, ГФОГП "Патріоти Добропілля», Добровольчий Український Корпус "Правого сектора", ГО "Український Легіон" і багато інших організацій та волонтерів. Всі хто проходили наші курси, високо оцінювали рівень навчання.

Ми щиро вітаємо всіх курсантів, які успішно склали фінальний іспит та отримали сертифікат ТССС від Всеукраїнської ради реанімації!ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031