/
Азаріс
 
Азаріс

Компанія «Азаріс» спеціалізується на комплексному оснащенні медичних установ будь-якого профілю та сервісному супроводі самого сучасного медичного обладнання від різних виробників Європи та США, що є світовими лідерами у своєму сегменті.

Компанія «Азаріс» забезпечує повний спектр сервісу:

 • Реалізація комплексних і спеціалізованих проектів;
 • Поставки обладнання у відповідності з запитами замовника;
 • Дистрибуцію - як за прямими поставками, так і через регіональних дистриб'юторів;
 • Комплексний сервісний супровід;
 • Гарантійне і пост гарантійне обслуговування;
 • Сертифікацію і Митне очищення;
 • Реєстрацію продукції в МОЗ України;
 • Тендерну активність;
 • Маркетингову активність;
 • Навчання в Україні та Європі.

За час свого існування на ринку України компанія «Азаріс»  зарекомендувала себе надійним і порядним партнером.

Компанія «Світ юридичних послуг»
 
Компанія «Світ юридичних послуг»

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ.

Що ми скажемо про себе:

* Лідери на ринку з надання послуг у сфері державних закупівель.
* Як ніхто знаємо юридичні тонкощі охоронної діяльності.
* Абонентське обслуговування є пріоритетним для нас. Супроводжуємо бізнес великих, середніх і малих підприємств по всій території України.
* Успішна судова практика якісно відрізняє нашу Компанію на ринку юридичних послуг.

Ми просто любимо свою справу і віддані їй так, як ніхто інший! А ще ми цінуємо в людях чесність, працелюбність, амбітність та бажання перемагати. Переконайтесь у цьому!

В даний час постійними клієнтами Компанії виступають близько трьох сотень юридичних і фізичних осіб з юридичних питань, а також близько тисячі за процедурами державних закупівель. Вони оцінили наш професіоналізм, адже звикли домагатися успіху і перемагати.

ТАК СТАНЬТЕ ОДНИМ З НИХ. БУДЬТЕ ЛІДЕРОМ! ПРАЦЮЙТЕ З НАЙСИЛЬНІШИМИ!

Асоціація Анестезіологів України
 
Асоціація Анестезіологів України

Українське товариство анестезіологів було засновано в 60-х роках минулого століття. 14 вересня 1991 року установчою конференцією, на якій були представлені делегати від усіх регіонів України, було прийнято рішення про перейменування Українського товариства анестезіологів в Асоціацію анестезіологів України.

Асоціація анестезіологів України є добровільною всеукраїнською громадською організацією, має філіали в кожній області України, а також у містах Києві та Севастополі. Асоціація налічує понад 4,5 тисячі фахівців, до яких належать практичні лікарі, науковці та дослідники в галузі анестезіології та інтенсивної терапії. Основною метою діяльності асоціації є сприяння охороні та зміцненню здоров’я населення, участь у вирішенні медичних проблем екології; сприяння росту професіоналізму фахівців анестезіологів України; захист соціально-економічних інтересів членів асоціації, а також миротворча і благодійна діяльність.

Асоціація анестезіологів України є членом Всесвітньої федерації спілок анестезіологів та Європейської асоціації анестезіологів. За ініціативи та безпосередньої участі асоціації під егідою Фундації післядипломної освіти анестезіологів та Європейської асоціації анестезіологів в Україні вперше на території країн СНД проводиться курс Європейських освітніх шкіл, який складається з 6 курсів. Програма шкіл повністю відповідає освітнім вимогам країн Європейської співдружності.

Міжнародний проект "Центр підготовки "PATRIOT"
 
Міжнародний проект "Центр підготовки "PATRIOT"

Ізраїльсько-грузинсько-американський недержавний (NGO) Центр підготовки "Patriot" був створений у вересні 2014 року, коли декілька ізраїльських і грузинськиї інструкторів-волонтерів, котрі з ідеологічних міркувань приїхали до Україні і до цього моменту встигли окремо одне від одного провести декілька тренувань для окремих рот і батальйонів ЗСУ, МВС і Нацгвардії, вирішили об'єднати зусилля і створити мобільний, апотім і стаціонарний (постійно діючий) тренувальний центр, об'єднуючий на українській землі інтернаціональний колектив профессіоналів світового класу, готовий тут і зараз навчити всі бажаючі сили АТО найбільш ефективним прийомам, способам, технікам, тактикам і статегіям ведення бойових дій в умовах сучасних збройних конфліктів і антитерористичних операцій.

В даний момент наш Центр нараховує біля 20 інструкторів, серед них вищі офіцери грузинської армії, інструктори з багаторічним доствідом служби в ізраїльських спецпідрозділах і розвідці, американській морській піхоті, а також українські помічники інструкторів, котрі пройшли в цій якосту не один цикл навчання і зону АТО.

Наш центр співпрацює з МВС та ЗСУ, тренує різні підрозділи МВС, Нацгвардії і ЗСУ, включаючи підрозділи ПДВ, військової розвідки і спецпідрозділи. Наші інструктор тренували "кіборгів" з 93 бригади, 90 батальйону ПДВ, командний склад 79 аеромобільної бригади і т.д. і т.п.

Кровоспинний джгут-турнікет "СПАС"
 
Кровоспинний джгут-турнікет "СПАС"

Кровоспинний джгут-турнікет "СПАС" - аналог американського САТ Tourniquet

Даний тип джгута призначений для надання невідкладної медичної допомоги шляхом тимчасової зупинки артеріальної кровотечі із верхніх та нижніх кінцівок.

- конструкція джгута дозволяє накладати його самостійного на верхню або нижню кінцівку;
- двостороння липучка відрізняється великою міцністю при навантаженні на зсув, розрахована на більшу кількість циклів з'єднання-роз'єднання ніж стандартні текстильні застібки;
- маленька вага;
- компактний розмір;
- високоміцна, зносостійка і легка фурнітура;
- двощілинна пряжка із зубчастою поверхнею надійно фіксує стрічку;
- нанесення маркування на кожен джгут;
- всі матеріали та сировина з яких виробляється джгут мають сертифікати якості;
- джгут поставляється в складеному стані та готовий для накладання однією рукою;
- укомплектований оновленою інструкцією із застосування та зберігання джгута.

Зробити замовлення та отримати інформацію можна за телефонами:
097 72 99 877
063 763 16 37

Flexicare - витратні матеріали для анестезіології
 
Flexicare - витратні матеріали для анестезіології

Компанія Flexicare є одним з провідних Європейських виробників одноразових медичних виробів. Завдяки 30-річному досвіду у створенні та розробці товарів, а також сучасним технологіям виробництва, компанія отримала репутацію світового рівня.

Кожний відділ компанії працює спільно, з моменту отримання замовлення та до моменту відправлення товарів, щоб гарантувати клієнту, що він отримає саме той продукт, який замовляв. Компанія Flexicare є прибічником нових розробок,  розвитку товарів та використання сучасних технологій для виробництва своїх товарів. Це забезпечує постійне оновлення товарів, а також відповідає сучасним та майбутнім потребам ринку.

Компанія Flexicare – зареєстрований виробник стерильних медичних виробів та хірургічних товарів відповідно до ISO 13485, що мають знак відповідності європейським директивам якості.  

Сьогодні товари компанії Flexicare продаються у більше ніж 57 країнах через мережу дистриб’юторів та дочірні підприємства компанії. Компанія Flexicare має офіси Європі, на Середньому Сході, на Далекому Сході, а також у США. Представництва компанії надають допомогу клієнтам з будь-яких питань, забезпечуючи швидкий та ефективний сервіс.

Основні напрямки виробницта flexicare:

 • Киснева та аерозольна терапія
 • Дихальні фільтри
 • Анестезіологічні та ларингеальні маски
 • Ендотрахеальні трубки
 • Реанімація
 • Ларингоскопи
 • Аспірація
 • Дихальні контури та аксесуари
 • Абсорбенти
VidaCare
 
VidaCare

VidaCare створили систему внутрішньокісткового судинного доступу для потреб сучасної невідкладної медицини. Завдяки Arrow EZ-IO була вирішена проблема безпечного, ефективного та швидкого судинного доступу. Arrow EZ-IO використовує кістковий мозок плечової кістки чи гомілки у вигляді великої вени, яка ніколи не спадається. Це дозволяє вводити будь-які розчини та медикаменти, в тому числі препарати для невідкладної допомоги, та в будь-яких кількостях дорослим та дітям.

Основні напрямки виробницта VidaCare:

 • Для хворих в стані шоку: при крововтраті, гіповолемії
 • Для кардіологічних хворих: раптова зупинка серця, аритмія, гострий коронарний синдром
 • Для хворих з порушенням дихання: дихальна недостатність, набряк легень, астматичний статус
 • Неврологічних хворих: епілептичний статус, зміна психічного стану
Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства Охорони Здоров’я України
 
Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства Охорони Здоров’я України

Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства Охорони Здоров’я України створене з метою медичного забезпечення безпеки дорожнього руху, удосконалення профілактичної та освітньої діяльності, медичного, інформаційного, нормативно-правового забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху, створення досконалої системи збереження життя і здоров’я населення, а також для сприяння інформаційної підтримки закладів охорони здоров’я.

Види діяльності «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій»:

-                     Організація систем інформаційного забезпечення закладів охорони здоров’я всіх форм власності, в тому числі видання та проведення підписки на офіційний «Збірник нормативно-правових документів МОЗ України».

-                     Організація та проведення інформаційно-тематичних семінарів для медичних працівників методам передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів згідно затверджених програм МОЗ України.

-                     Організація та проведення інформаційно-тематичних семінарів методам домедичної допомоги згідно затверджених програм МОЗ України.

-                     Організація та проведення профілактичних медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

-                     Організація забезпечення закладів охорони здоров’я бланками первинної медичної облікової документації:

-                     Організація по забезпеченню закладів охорони здоров’я необхідними засобами, передбаченими Табелем оснащення постійного спеціального приміщення для проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв транспортних засобів згідно наказу № 65/80 від 31.01.13 МОЗ України. В тому числі, алкотестерами їх технічне обслуговування, повірка та ремонт.

Spencer
 
Spencer

Десятки років кропіткої та успішної роботи дозволили компанії Spencer стати одним з світових лідерів в розробці та виробництві обладнання для порятунку потерпілих. Традиції та  інновації, досвід та бажання допомогти людям – ось, що Spencer включає в кожен новий продукт, який проектує та виготовляє.

За час існування з 1990 р. компанія Spencer міцно закріпила за собою місце лідера на світовому ринку в секторі медичних виробів для екстреного реагування. Саме тому компанія Spencer виступає офіційним постачальником обладнання для швидкої допомоги на зимових олімпійських іграх, які проводяться в  країнах Євросоюзу. Також, обладнанням Spencer користуються більше ніж в 70 країнах світу.

 З самого початку свого розвитку компанія націлена на виняткову  якість продукції, широкий асортимент та високу культуру виробництва і сервісного обслуговування. Такі експлуатаційні  характеристики як практичність, надійність, довговічність  виробів являються основою виробництва. Саме тому вся продукція Spencer проходить обов’язкову сертифікацію власної Системи Гарантії Якості, у відповідності з нормами ISO 9001 і EN ISO 13485, виданий TUV Product Service GmbH, Німеччина.

Основні напрямки виробницта Spencer:

 •  Основні ноші та аксесуари до них.
 •  Ноші що складаються
 •  Ковшові ноші
 •  Плащові ноші
 •  Ноші для проведення рятувальних операцій з гелікоптером
 •  Стільці для перевезення пацієнтів у сидячому положення та спусканні по сходах та аксесуари до них.
 •  Спінальні дошки з аксесуарами
 •  Шийні коміри Шанца
 •  Вакуумні матраци та аксесуари до них
 •  Шини для імобілізацї кінцівок
 •  Пристрої для імобілізації та витягання пацієнтів при ДТП та завалах.
 •  Апарати ШВЛ
 •  Кисневі системи 
iTraumaCare
 
iTraumaCare

З 2010 року компанія iTraumaCare (Innovative Trauma Care, Inc.) працює над пошуком рішень при смертності від травм – масивної  кровотечі. Головний продукт iTraumaCare – система iTClamp. iTClamp – система механічного закриття рани при проникаючому пораненні протягом декількох секунд. iTClamp закриває краї рани для формування кров’яного згустку між враженими судинами та шкірою.

Основні характеристики системи iTClamp компанії iTraumaCare:

 • Швидкість та Ефективність – герметичне зведення країв рани за лічені секунди
 • Універсальність – може використовуватись при більшості травматичних пошкоджень
 • Інтуїтивно зрозумілий – потрібне мінімальне навчання
 • Компактний, Легкий і Міцний – розмір 5 х 5 см, вага не більше 90 грам
Ксенко - медичне облалнання
 
Ксенко - медичне облалнання

ТОВ «МК Ксенко» пропонує надійне та якісне медичне обладнання, можливість зробити оптимальний вибір в залежності від профілю, статусу та фінансових можливостей установи. Особлива увага приділяється таким напрямкам як анестезіологія, реанімація, неонатологія, хірургія.
ТОВ «МК Ксенко» має представництва в регіонах України й плідно співпрацює з медичними установами, забезпечує поставку, впровадження, сервіс широкого спектру медичного обладнання. Для забезпечення якісного гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки, що поставляється, наші фахівці проходять підготовку і сертифікацію на підприємствах виробників. З цією ж метою постійно розвивається і вдосконалюється сервісна мережа в регіонах України.
ТОВ «МК Ксенко» постійно впроваджує на ринок України нові зразки обладнання, які є результатом прогресивних технологій і найновіших розробок.

VBM Medizintechnik
 
VBM Medizintechnik

VBM Medizintechnik  була заснована в 1981 р. Фолькером Бертрамом, і знаходиться на південному заході Німеччини. Компанія VBM є однією з провідних компаній з виробництва медичних виробів. Потужності виробництва розміщені в країнах ЄС, США та оснащені найсучаснішим обладнанням.

VBM спеціалізується на розробці інноваційних продуктів для анестезіології, інтенсивної терапії та екстреної медичної допомоги. Постійно вдосконалюються унікальні вироби для забезпечення прохідності дихальних шляхів. Також VBM розробляє та виробляє  хірургічні турнікети з манжетами для зменшення  інтраопераційної крововтрати. VBM пропонує широкий асортимент на ринку медичних витратних матеріалів.

Продукти VBM використовуються майже в 90 країнах світу. Існує широка мережа дистриб’юторів та власних дочірніх підприємств компанії. Компанія постійно здійснює нові розробки. Розвиває та використовує сучасні технології для виготовлення своїх товарів.

Завдяки цьому продукція VBM завжди відповідає постійно зростаючим потребам ринку.Продукти VBM зібрані та упаковані в стерильних умовах згідно ISO класу 8.

Компанія VBM – зареєстрований виробник медичних виробів та хірургічних товарів, що мають  знак відповідності європейським директивам якості. Система контролю якості VBM сертифікована відповідно до DIN EN ISO 13485. Продукція VBM відповідає основним вимогам для медичних виробів згідно директиви 93/42/EEC і пзначені знаком CE.

Основні напрямки виробницта VBM Medizintechnik:

 • Трубки ларингеальні
 • Набори для крікотіреотомії
 • Маски анестезіологічні
 • Аксесуари для масок
 • Повітроводи та аксесуари
 • Катетери для струменевої вентиляції
 • Стилети, провідники, інтрод'юсери
 • Набори для невідкладної допомоги
 • Мішки Амбу та аксесуари
 • Фіксатори ендотрахеальних трубок
 • Модульні силіконові контури
 • Дихальні контури та аксесуари
 • З'єднувачі та конектори для дихальних контурів
 • Тримачі контурів
 • Трубки силіконові
 • Дихальні багаторазові фільтри
“OLFA” – фармацевтичний маркетинг та дистриб’юція
 
“OLFA” – фармацевтичний маркетинг та дистриб’юція

Компанія “OLFA” існує на вітчизняному фармацевтичному ринку з 1999 року. На сьогоднішній день “OLFA” володіє ексклюзивними правами на дистриб’юцію та просування декількох десятків найменувань фармацевтичної продукції заводу “OlainFarm” (Латвія), виробів медичного призначення “Tonus Elast” (Латвія), а також косметичної продукції “Apivita” (Греція). На фармацевтичному ринку України компанія “OLFA” – це також мережа аптек, що розвивається з перспективою охоплення більшості регіонів України.

div class=