/

Основна мета Всеукраїнської Ради Реанімації — покращення надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів тощо. Нашими кінцевими прагненнями є попередження або мінімізація наслідків надзвичайних ситуацій, зменшення жертв від аварій і катастроф та покращення рівня знань і вміння з проведення реанімації і надання екстреної медичної допомоги в Україні.

Ми віримо, що досягти цього можна лише завдяки впровадженню міжнародних стандартів з надання екстреної допомоги та підвищенню компетенцій реанімації як у медичних фахівців, так і у звичайних громадян. Отже, наразі Всеукраїнська Рада Реанімації є національним представником European Resuscitation Council (ERC) в Україні та European Society for Emergency Medicine (EUSEM) – найважливіших професійних організацій в галузі екстреної домедичної допомоги.


Офіційні документи
Всеукраїнської громадської організації
„Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги”

1. Статут Всеукраїнської Рада Реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги.

2. Положення про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів доказової медицини.

3. Положення про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку та недопущення залучення і використання коштів фізичних (юридичних) осіб для реклами лікарських засобів, медичних виробів або медичних послуг.

4. Методологія оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я

 

ВГО “Всеукраїнська Рада Реанімації та Екстреної Медичної Допомоги” була заснована у березні 2011 року групою медичних працівників різних галузей та спеціальностей, які займалися питаннями та поділяли інтереси розвитку реанімації, екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Україні.

Діяльність останніх 10 років для Всеукраїнської Ради Реанімації, була надзвичайно продуктивною. Ми перші запровадили масштабні навчання школярів щодо питань проведення серцево-легеневої реанімації і продовжуємо це робити до сьогодні. Нами розроблена та розповсюджена значна кількість методичних матеріалів з питань проведення серцево-легеневої реанімації. Саме тому, нам надзвичайно приємно, що зараз окремі елементи розпочатої нами системної роботи унаслідуються та впроваджуються.

Варто зазначити, що основною метою для нас є саме системні послідовні зміни. Впровадження якісного навчання є надзвичайно важливим компонентом всіх наших проєктів. Навики щодо якісного проведення базових реанімаційних заходів є необхідними для всіх – як медиків так і пересічних громадян. Всі професійні реанімаційні заходи починаються з базових! І саме вони є основою для успішного проведення серцево-легеневої реанімації.

Ми бачимо для себе чіткі цілі та завдання:
– попередження або мінімізація наслідків надзвичайних ситуацій, військових дій, зменшення жертв від аварій і катастроф та покращення рівня знань, уміння і навичок з  проведення реанімації і надання домедичної та екстреної медичної допомоги в Україні.
– удосконалення законодавства в сфері організації медичного забезпечення постраждалих в надзвичайних ситуаціях та впровадження заходів реанімації, які безперечно можна вважати прикладом світового досвіду та стандартів реанімаційних заходів.

Станом на 2021 рік в Україні налічується більше 149 інструкторів сертифікованих ERC. Також варто зазначити, що загальна кількість людей, що пройшли сертифіковане навчання становить більше 8900 осіб.

Ми у Всеукраїнській Раді Реанімації впевнені, що впровадження цих знань і навичок на всіх рівнях в Україні буде найбільш ефективним способом збереження життя Українців. І ми будемо продовжувати адвокатувати це на всіх можливих рівнях в Україні.
Адже прагнення наше – досягнути досить амбіційної цифри 1.000.000 навчених в Україні громадян. Ми вважаємо, що навчання має бути уніфікованим та сертифікованим, згідно міжнародних затверджених програмам. Тільки так Україна на всесвітній карті навчених змінить свій колір з сірого (невідомо що там, саме так ми сьогодні виглядаємо на ній) на більш привабливий зелений (безпечна і навчена країна).

Ми маємо надію, що кроки, які ми робимо, будуть реалізовані протягом найближчих років і ситуація в трансформації системи екстреної медичної допомоги в Україні як невід’ємної частини медичної реформи зміниться на найкраще! Реалізація проектів входить у Концепцію розвитку екстреної медичної допомоги стратегії в України у період 2019-2023 років.

Пропонуємо змінювати Україну разом! Долучайтеся, адже кожен навчений сьогодні може врятувати людське життя завтра!

Пропонуємо змінювати Україну разом! Долучайтеся, адже кожен навчений сьогодні може врятувати людське життя завтра!
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31