/
Фасилітована сесія для розробки стратегічного плану ВРР на 2021-2024 роки
27.09.2021Фасилітована сесія для розробки стратегічного плану ВРР на 2021-2024 роки

 

Стратегували, планували, генерували - як минули робочі вихідні у ВРР
Для когось слова «стратегія», «місія», «цінності» можуть видатися абстрактними чи змусять ліниво позіхнути. Та коли працюєш у громадській організації, яка щодня має справу із системою екстреної медичної допомоги та збереженням людського життя, без стратегічних сесій не обійтись.
По-перше, це можливість зробити вимушений «стоп!» у шалених буднях і 8 годин поспіль чути, бачити один одного, обмінюватися думками, ідеями, досвідом, аналізувати, дискутувати, систематизувати старе та генерувати якісно нове. А коли ти робиш це ще й під керівництвом профі своєї справи, бізнес-тренера Ірини Венгловської, то навіть те, що видавалося складним й незрозумілим, стає рідним та усвідомленим. Так з’являється віра в себе і в команду. Так народжується мотивація і відкривається нове дихання.
Два дні поспіль ми у ВРР аналізували все зроблене з моменту заснування організації в 2011 і випрацьовували нові вектори руху на наступних 3 роки. То ж за результатами фасилітичної сесії маємо наступне:
- Місія Всеукраїнської Ради Реанімації - done!
- Цінності ВРР - done!
- Стратегія розвитку на три роки - done!
- Море вражень, емоцій та амбітних (проте реальних!) планів - done!
Наша 2-денна стратегічна фасилітована сесія стала можливою завдяки гранту з організаційного розвитку ОГС (2019-2024) Isar Ednannia, проєкт USAID «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».
А ви коли-небудь стратегували?

 

Стратегували, планували, генерували - як минули робочі вихідні у ВРР.

Для когось слова «стратегія», «місія», «цінності» можуть видатися абстрактними чи змусять ліниво позіхнути. Та коли працюєш у громадській організації, яка щодня має справу із системою екстреної медичної допомоги та збереженням людського життя, без стратегічних сесій не обійтись.По-перше, це можливість зробити вимушений «стоп!» у шалених буднях і 8 годин поспіль чути, бачити один одного, обмінюватися думками, ідеями, досвідом, аналізувати, дискутувати, систематизувати старе та генерувати якісно нове. А коли ти робиш це ще й під керівництвом профі своєї справи, бізнес-тренера Ірини Венгловської, то навіть те, що видавалося складним й незрозумілим, стає рідним та усвідомленим. Так з’являється віра в себе і в команду. Так народжується мотивація і відкривається нове дихання.

Два дні поспіль ми у ВРР аналізували все зроблене з моменту заснування організації в 2011 і випрацьовували нові вектори руху на наступних 3 роки. То ж за результатами фасилітичної сесії маємо наступне:- Місія Всеукраїнської Ради Реанімації - done!- Цінності ВРР - done!- Стратегія розвитку на три роки - done!- Море вражень, емоцій та амбітних (проте реальних!) планів - done!

2-денна стратегічна фасилітована сесія стала можливою завдяки гранту з організаційного розвитку ОГС (2019-2024) Isar Ednannia, проєкт USAID «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства». 

 ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31