/
Вітаємо харків'ян із перемогою у конкурсі відео-робіт!
11.06.2021Вітаємо харків'ян із перемогою у конкурсі відео-робіт!

П'ятниця у колі переможців. Команда ВРР завітала до Харкова, для вручення нагороди за 1-е місце у конкурсі відеоробіт до Дня екстреної медичної допомоги.
Нагадаємо, що до всесвітнього дня ЕМД Всеукраїнська Рада реанімації запустила флешмоб, який мав на меті привернути увагу до служби екстреної медичної допомоги та її працівників. Утім, ініціатива зустріла такий інтерес серед людей, що було прийнято рішення визначити кращих за допомогою голосування.
Лідером у конкурсі відео з великим відривом став КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
Саме його колектив отримав головний приз - посібники «Клінічні маршрути (протоколи) пацієнта під час надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі» та сучасний телевізор.
Від імені колективу ВРР вітання переможцям висловили керівник проєкту "Школа ЕМД" Сергій Довгань та виконавча директорка Анна Воротынцева.
"У голосуванні за Харків ми побачили одну чудову тенденцію — те, яку підтримку ви маєте серед жителів області і наскільки сильно за вас вболівають люди. Тисячі харків’ян включились у голосування і вивели вашу команду вперед. Ваш відеоролик змусив суспільство замислитись над тим, що лікарям потрібно дякувати, що в умовах пандемії вам дуже не просто, але ви залишаєтесь людяними, енергійними і творчими, - зазначив Сергій Довгань.
"Ми сподіваємось, що таких успішних спільних проєктів, як флешмоб до Дня екстреної медичної допомоги, у нас з вами буде багато і що співпраця матиме системний характер, - висловила побажання Анна Воротинцева.
Команда ВГО «Всеукраїнської ради реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» вкотре висловлює вдячність керівнику Центру Забашті Віктору Федоровичу, коллективу та усім, хто підтримав флешмоб і долучився до нього!
Бажаємо колегам професійного зростання, гідних умов праці, фізичної і психологічної рівноваги!ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31