/
Вітаємо києвлян із призовим місцем у конкурсі відео-робіт!
09.06.2021Вітаємо києвлян із призовим місцем у конкурсі відео-робіт!

Ранок для ВГО «Всеукраїнської ради реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» розпочався із нагородження призерів конкурсу на кращий відеоролик, приурочений до Дня екстреної медичної допомоги.
У нагородженні взяли участь Сергій Довгань, керівник проєкту «Школа ЕМД» та Воротинцева Анна, виконавчий директор ВРР.
Нагадуємо, що за результатами фінального голосування команда Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва посіла третє місце. І в результаті отримала цінний приз – кавомашину та посібники «Клінічні маршрути (протоколи) пацієнта під час надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі».
«Метою заходу було показати нашому українському суспільству, яка потужна сила щодня стоїть на захисті життя і здоров’я людей, показати обличчя героїв, які зазвичай залишаються за кадром. Головний меседж флешмобу - «Ми завжди поруч!». І ми вважаємо, що нам з вами це вдалося, більше, перевершило усі очікування. Тисячі переглядів і коментарів у соціальних мережах, матеріали у засобах масової інформації. Люди вболівали і голосували, писали слова вдячності за вашу непросту роботу», - наголосив Сергій Довгань.
ВГО «Всеукраїнської ради реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» висловлює подяку в.о. директора Володимиру Тищенко та всьому коллективу КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва".
Бажаємо наснаги та легкої вдачі у виконанні професійних обов‘язків!
Далі буде!



ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31