Шановні друзі!

Розпочато реєстрацію на курс з ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ за рекомендаціями комітету TCCC

Курс відбудеться 21-23 квітня 2017 року.

Місце проведення курсу – м. Дніпро, на базі Patriot Tactical School Patriot Tactical School за адресою – вулиця Данила Галицького, 2а (колишній лакофарбовий завод)

Навчання проводиться інструкторами Всеукраїнської ради реанімації та Центру підготовки “Патріот” Patriot. Центр подготовки – Международный проект, призерами перших міжнародних змагань з ТССС в Іспанії (2015), які мають сертифікацію від NAEMT. Naemt EMS Safety

КОРОТКА ПРОГРАМА КУРСУ:
(відповідно до протоколу TCCC-MP 170131)
1. Зупинка та контроль масивних кровотеч (застосування турнікета), робота в зоні CUF (допомога під вогнем)
2. Забезпечення прохідності дихальних шляхів (NPA, крікотиреотомія), робота в зоні TFC (допомога в тактичних умовах)
3. Контроль дихання (напружений пневмоторакс, голкова декомпресія, оклюзійна наклейка), робота в зоні TFC (допомога в тактичних умовах)
4. Забезпечення В/В (В/К) доступу, інфузійна терапія, діагностика та лікування шоку, переломи, опіки, аналгезія. Робота в зоні TFC (допомога в тактичних умовах)
5. Травми головного мозку, попередження гіпотермії
6. TACEVAC, сортування поранених
7. Надання допомоги ворожому полоненому

Триденний курс включає – теоретичні лекції, станції відпрацювання практичних навичок, тактичні сценарії, стрес-тест. Курс завершується теоретичним та практичними іспитами, за результатами яких курсанти отримують сертифікат.

Для реєстрації, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче і заповніть анкету курсанта
https://goo.gl/forms/IB7O3MhoIKqmeC3O2

Вартість навчання 1 особи*: 3000 грн.
Вартість для УБД та в/ч НГУ та ЗСУ*: 2000 грн. (за умови участі трьох осіб з однієї в/ч НГУ або ЗСУ – четверте місце надається безкоштовно)
*До вартості курсу не входять витрати на проживання та харчування під час курсу.

Заявки на участь в курсі та запити інформації щодо умов участі направляйте на електронну пошту організаторів: tccc.ukraine@gmail.com або звертайтесь, будь ласка, за номером телефону + 380979521195